سربازان ربوده شده توسط تروریستها تحویل مقامات ایرانی شد

15 فروردین 93 18:49نویسنده : امیر دانش

 

یک مقام آگاه امنیتی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، با اشاره به خبر آزادی مرزبانان ربوده شده در سراوان گفت:‌ این سرباز‌ان ساعاتی قبل از سوی گروهک تروریستی موسوم به جیش‌العدل تحویل مقامات ایرانی حاضر در پاکستان شدند.

خبرگزاری فارس: مرزبانان ربوده‌شده تحویل مقام‌های ایرانی شدند

آخرین اخبار از سربازان ربوده شده در ادامه مطلب

به گزارش فارس، ساعتی پیش خبر آزادی مرزبانان ربوده شده کشورمان از سوی گروهک تروریستی جیش‌العدل منتشر شده بود.

به دنبال ربوده شدن 5 نفر از مرزبانان ایرانی در منطقه جکیگور در شرق ایران که در شامگاه 17 بهمن ماه اتفاق افتاد، گروه موسوم به «جنبش جیش العدل»  روز شنبه 19 بهمن ماه با انتشار تصاویری در توییتر خود مسولیت ربودن این پنج مرزبان ایرانی را بر عهده گرفت.

این گزارش حاکی است گروهک "جیش‌العدل" روز چهارم فروردین در بیانیه‌ای مدعی شد که یکی از مرزبانان ایرانی گروگان گرفته شده به نام  جمشید دانایی فر را به شهادت رسانده است.

رامین حضرتی، سجاد زاهانی، جمشید دانایی فر، محمد نظامی و جمشید تیموری 5 مرزبانان ایرانی بودند که توسط گروهک تروریستی جیش‌العدال ربوده شده بودند که از این بین، طبق برخی اخبار گفته می‌شود آقای جمشید دانایی‌ فر توسط این گروه تروریستی به شهادت رسیده است.


برچسب ها: شهید جمشید دانایی فر ، سربازان ربوده شده سیستان و بلوچستان ، آزادی مرزبانان ایرانی ، آزادی سربازان ربوده شده ، گروهک تروریستی جیش العدل ، وضعیت سربازان در بند ، سربازان ربوده شده ایرانی توسط ریگی ،
آخرین ویرایش: 15 فروردین 93 18:57

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic